April 2013

Give me some space!

8. april 2013 at 12:21 | Ká |  Píšu

A je tu zase pondělí :)

Zdravím všechny unuděnce a přeju hezký den! Už je tomu dlouho, co jsem naposledy něco sesmolila - ale věřte mi, že dokopat se a něco napsat mě stálo nemalé úsilí :D


Sedím na praxi a z rádia se ke mně valí nejrůznější hudební žánry, dokonce i ty o kterých jsem neměla sebemenší tušení, nechat si sluchátka doma asi nebyl ten nejlepší nápad ..

Jarní prázdniny jsou za námi :) kdo by řekl, že se na každoroční stavění máje a opékání špekáčku budu tento rok tak moc těšit :) no schválně - komu chybí ty teplé večery strávené pod noční oblohou v obklopení přátel? Při pohledu na ten roztápějící se sníh je moje chuť na příjemné jarní počasí ještě větší! :)


Taky se už nemůžete dočkat blížících se premiér? Na nejbrzčí film - tedy na Iron Mana 3, se s babama těšíme už od minulého roku :) dále nás čeká Thor - Temný svět a ještě tento rok před Vánocemi Hobit - Šmakova dračí poušť :)

Mocný vládce Oz (nevím jak holky), ale mě vcelku nadchnul :) obsazení bylo nápadité, občas sranda i když zvrat byl tak trochu očekávaný, v kině jsem se opravdu nenudila :)

zatím ♥