February 2013

Save Rock and Roll

10. february 2013 at 15:42 | Ká |  Píšu

The future of fall out boy starts now

Když jsem minulý týden četla tento titulek na oficiálních stránkách mé oblíbené kapely, nemohla jsem uvěřit vlastním očím :) moji padající hoši ukázali, že ještě ani zdaleka nepatří do starého železa a skoro po třech letech na sebe upozornili nečekaným ántré ;)


Již druhým dnem se sledovanost prvního songu z nového alba Save Rock and Roll vyšplhala na 2 miliony shlédnutí a My Songs Know What You Did In The Dark stále zůstává jedničkou v topce singlů na iTunes :)

No a mně zbývá jen čekat. Čekat do května tohoto toku, kdy si společně s babama pustíme album - celé :)

Mějte se!


Což takhle dát si špenát ..

10. february 2013 at 0:25 | Ká |  Píšu

Blog překonal 47 tisíc návštěvníků a já to prošvihla!

Tohle je příklad komplet vyčerpaného člověka, který se celý den válí v duchnách, občas po sobě umyje špinavou skleničku a sem tam vyhodí psa na dvůr, aby si užil čerstvého vzduchu :D - že jsem jen zkrátka nestihla zaregistrovat návštěvnost, která se pomalu - ale jistě blíží k 50 - ale nebudeme předbíhat :)


Dnes se pyžamový večírek konal u nás .. tedy, alespoň já jsem se od rána nestihla převléct .. Pojídání Milostí, které se u nás každoročně na Fašank smaží, jsem ukončila až teprve navečer, kdy jsme si s babama (vlastně zatím s babou) upekli citronové muffiny - a aby toho nebylo málo, při vytahování je z trouby, k nám zavítala teta s plným sáčkem koblih ;)

My opravdu hladem netrpíme :)

Jestli jsem vám nahnala slinu, co teprve toto..


Nevím proč, ale dnes večer mám opravdu skvělou náladu na psaní .. atmoška při skoro dohořené vánoční svíčce, která se už zkrátka a dobře nehodí do jarní výzdoby :D a hlavně dokořán otevřené okno - ale nebudu riskovat - nejednou jsem ho zavírala nad ránem s rampouchem u nosu ..

Tak Vám přeji dobrou noc!


Groundhog hour more

3. february 2013 at 17:15 | Ká |  Píšu

Na hromnice o hodinu více!


Sakra, kdy se vlastně mění čas? :D z toho proměnlivého počasí jsem zmatená jako lesní včela.. ještě dnes ráno byl na silnicích lehký sněhový poprašek, teď není po sněhu ani vidu - dokonce svítilo slunce! :) Ani slovy nemůžu vyjádřit jak se na to jaro těším! :) voňavá tráva, ježdění na kolečkových - prostě paráda :)

Tímto pátkem u nás nejspíš definitivně skončila plesová sezóna, což mě nehorázně těší :D po pátečním maškarním jsem byla totálně mrtvá - ale zase to stálo za to! ;)

Zveřejňuju menší ochutnávku z maškarního večera :)S počítačem si asi občas nerozumíme, dnes jsem ho musela zapnout asi až na 9-té, než se rozjel, tak tedy momentálně sleduju animované filmy na konečně zapojeném DVD u mě v pokoji, kdyby se ten křáp zase vypnul :D

have a great time!