November 2012

Like good old times

29. november 2012 at 13:00 | Ká |  Píšu

Už je tomu 5 let, 1 měsíc a 4 dny.


Od založení tohoto blogu, tedy 25. října 2007, uplynula jedna čtvrtina mého života a já jsem pochopitelně také o těch pár let starší.

Gif Casio watch

Dnes je mi 19 :)


Také jste si všimli, jak ten čas nehorázně rychle letí? Před 6-ti lety jsem neměla páru, co je to icq a blog. Dokonce jsem ani neuměla zapnout počítač :D

Člověk by už v 19 letech měl vědět, co chce v životě dělat (ale já to pořád ještě nevím) ..
Chtěla bych ty roky mládí a demence vrátit. Ale jak se říká: každá je tak starý, jak se cítí.

Takže je mi 15, mám super retro sestřih :D, právě jsem si založila FB a vybírám si moji budoucí střední školu. Ale řeknu vám - kdyby mi bylo vážně 15, neudělala bych jedinou změnu ve svém životě! :)

Šla bych do Hradiště na Hotelovou školu, poznala bych skvělé lidi, koupila bych si psa, foťák a vegetovala bych každý víkend u nás na terase s těma nejlepšíma lidma! Mám super rodinu, parádní spolužáky, ty nejlepší kamarádky, dokonce se už nemusím s nikým dělit o můj pokoj (pokud nepočítám psa) :D ..

Takže ať už v životě uděláte cokoliv:

Užívejte si ho na 110 %, žijete ho jen jednou! ;)


Winter, winter, where are you?

19. november 2012 at 8:39 | Ká |  DeviantArt

Zdravím všechny školáky, záškoláky, pracanty a spáče.


A je to tu nanovo. Sedím tu a čučím na monitor. Nechápu, proč máme 6 hodin povinné praxe, když tu celou dobu spíme :D .. Není divu, že většina lidí chybí. Radši bych se prospala v teplé posteli než na nepohodlné tvrdé lavici.

Dole se můžete pokochat nejmenším pejskem na světě rasy Tiny Terier :) jmenuje se Meysi. Má 3 měsíce s výškou 7 centimetrů, délkou 12 centimetrů a hmotností okolo 250 gramů ;) ..

Na youtube jsem našla film ,,Horší než smrt,, (což je každopádně tato hodina praxe) - jdu se pobavit :D a vám přeju hezký zbytek dne ;)