September 2012

Pro Kateřinu

26. september 2012 at 20:27 | Ká |  Píšu
Gif no name 152596383

Přeju vám krásnou pohodovou středu! Ať už sedíte za telkou, nebo se učíte, nebo posloucháte vykopávky z osmdesátých (viz já), nebo děláte večeři, nebo pádíte do sprchy, nebo vás nezajímá, že je středa a chystáte se někam do víru velkoměsta. Kateřino, zdravím tě až do Prahy! :D

Dneska odpoledne bylo tak krásně, že jsem se hecla a navlekla na sebe plavky. To slunko mě opravdu překvapilo, jsem o odstín tmavší! :) A záviď Kateřino! ;D

Teď navečer jsem hledala nějaký seriál, co by mě zabavil a narazila jsem na Dva a půl chlapa :) tak ať se vám daří! I tobě Kateřino. Zítra jdete přece naposled do školy! :)

Našla jsem pár fotek Miley z tohoto seriálu. Díl bude mít premiéru 17. října :)


Tento článek věnuju své sousedce Kateřině, která na mě jistě myslí :D a přiveze mi nějaký skvělý pražský suvenýr! :)

I am sooooooo dead ..

24. september 2012 at 5:12 | Ká |  Píšu
World s cutest kitten

No tak to už je opravdu moc. Né, to je vyloženě nemoc!

Celý večer jsem prokašlala, necítím absolutně nic, v krku mně hoří. Od včera, od doby než jsem zalehla (a neusnula), počítám minuty do šestých hodin ranních. Proč? Musím si nutně zajít do lékárny pro velmi účinné kapky do nosu! :D Nechápu, jak jsem mohla vydržet sedět celý večer za počítačem a zatím neusnout (já, co prospím i zemětřesení). Nespala jsem ani minutu a to prosím za 45 minut vstávám :D .. Jestli budu dneska něčeho schopná, tak .. ne nebudu schopná ničeho, možná tak někde usnout. Kde? To je mně šumák :D klidně i na zastávce (teda pokud to bude nezbytně nutné) .. Jdu posnídat. A vy se příště poučte z mých chyb a do svých životně důležitých potřeb, zařaďte kapky do nosu, nebo dopadnete jako já ;D

Dobré ráno :)

Today at 17:42 - kapky jsou doma, díky Bohu! ;D


No school again

2. september 2012 at 13:07 | Ká |  Píšu
Je to tu nanovo (ne nahovno) .. Dámy a pánové, začíná nám škola. Od zítra zapínáme budíky a proklínáme dny, které stravíme ve školních lavicích. To, že se ke konci prázdnin těším do školy, neznamená, že se těším na zkoušky a učitele.. Ale berme to pozitivně - těšíme se na spolužáky, na obědy ve školní jídelně, nebo snad bufetech? :D Těšíme se až si vyměníme zážitky z prázdnin a na volné přestávky.. Pro mně to bude ovšem všechno jiné. Budu si muset zvykat na nové lidi, na zcela jiné jídlo, na které jsem nebyla dosud zvyklá (jak mně se bude stýskat po mém oblíbeném párku v rohlíku dělaného s láskou od pana bufeťáka Fery) a hlavně jiný kolektiv učitelů, kteří k nám budou jistě stejně uctiví a milí jako ti naši bývalí :D no, nechci to zakřiknout ..

Všem prvákům ovšem přeju pevné nervy s učiteli a hodně sil do ranního vstávání, které dělá velký problém nejen mně, ale i zbylým lidem v mém okolí ;D .. I já nastupuju zpátky do prváku, ovšem do prvního ročníku nástavbového studia oboru Podnikání :) Zkoušky jsem úspěšně složila a s vyznamenáním - pro mě velmi nečekaným :) jsem ukončila 3. ročník na Hotelové škole ;)

Není možné, že jsem se přinutila napsat snad po půl roce nový článek :D .. snad od začátku prázdnin, jsem se k tomu snažila dokopat, ale moje prázdná makovice ne a ne nic vymyslet :D ne, že teď bych psala něco inteligentního, ale zatím jsem se od začátku nezastavila, vlastně si ten můj sloh ani nechci znova přečíst :D Musím. Nebudu za nevzdělance. A navíc: když v textu najdu víc jak 10 chyb, musí už se sebou něco opravdu dělat :D proboha, vždyť píšu na počítači, co budu dělat, až budu psát vlastní rukou? To vážně netuším ;D ..


Pro můj velký comeback (hahahaha) mám už snad týden nový design :) tak se s váma pro dnes a další dny loučím a přeju hodně zdaru! ;)

Sakra. 17 chyb?! nodoprdele :D ..

čus ♥