May 2009

Z5, z5, z5 a ještě jednou..

31. may 2009 at 18:17 | Karolína |  Píšu
Uchcané to počasí.. vím, zase píšu a nezačínám zrovna optimisticky xD já se sem prostě musela vrátit x).. kolikrát mi přišlo, že je někdy virtualní slovo po icku nebo po blogu milejší než v reálu x).. nvm jestli je to počasím, ale já se poslední dny mračím jak na svět, tak na lidi kolem sebe. Za tu dobu, co jsem tady nehla ani prstem xD se stalo tolik věcí, že ze všech ještě ani vzpamatovaná nejsem xD..


Na moji Hotelovku-průmyslovku v Hraďáku jsem se dostala jako 2. ze všech (nvm kolik jich bylo) x) takže to bylo takové menší povzbuzení a skákání do výšin xD.. teď si začínámuvědomova, že se s lidmi, které MILUJU, nebudu vidět tak často x( je to hrozný.. ještě nám učitelka zadala práci, na téma: Co mi škola dala a vzala xD no já brečela jak želva.. fagt.. Špatná doba teď nějak. Není chuť, není nálada.. Největší bobky mám z doktora.. objednaná jsem už dlouho, pls moc držte mi pěsti x).. já.. nvm jak mám tu moji slohovku zase ukončit xD takže kompletně: mám nové rajče (viz můj profil tam nahoře) xD teď nespíš letim na věci do školy, aby se neřeklo.. fotek mám za tu celou dobu víc než dost a hledám si brigádu na prázky.. Mám Vás ráda papa x)

Omluvte chyby xD pá

Co mi škola dala a vzala...

30. may 2009 at 23:56 | Karolína |  Píšu
Co se vám vybaví na téma škola? Pro někoho začátek, pro někoho konec školní docházky. My ,,velcí deváťáci'' oproti prvňáčkům školu vidíme poněkud z té řekněme: horší stránky. Ale pojďme se nad tímhle tématem zamyslet.