January 2009

Přežila jsem ve zdraví, tak ať slouží

29. january 2009 at 16:40 | Karolína |  Píšu
Přežila jsem. Vánoce, Silvestr a vysvědčení. Uf, už je konečně po zmatku x) člověk ani neví o co přichazí, když tu celý den jen tak sedí.. Já jsem si tu naštěstí oči nekazila. Omlouvám se všem, neozvala jsem sem, nenapsala.. nebyla chuť a to je špatně xD když tu člověk nedělá bordel virtuálně, dělá ho v reálu xD.. poslední dobou jsem neměla chuť na nic. Taky se vám stýská po sněhu? To věčné uhrabávání, ty břečky, dy ,,držky,, xD co jsem absolvovala skoro každý den do školy xD ..po tomto se mi bude stýskat..

21.1.2009, 12.1.2009, 9.1.2009, 8.1.2009, 6.1.2009, 4.1.2009 - poslední připojení x))

Ještě se večer stavím a konečně se podívám co nového ♥

World of bubbles ♥..

21. january 2009 at 23:00 | Karolína |  Píšu
Vzhledem k časté zabranosti mé židle xD a nedodělaném designu, který tady pracně tvořím už nějaký ten čásek, se vám omlouvám za dočastnou neaktivnost těchto stránek x)

Zítra to tu bude od hlavy až k patě - noo: ,,od záhlaví po zápatí,, v novém kabátu x)

PEACE ♥

Chuck Norris 4ever xD

12. january 2009 at 19:36 | Karolína |  Memories
1. Chuck Norris způsobí, že cibule pláče.

2. Bílé krvinky Chucka Norrise mají černé pásky. To jsou černé pásy z juda.

3. Chuck Norris není výbušnina, jen rozbuška.

4. Chuck Norris dokáže v soutěži ze 100 bodů získat 101!

5. Chuck Norris umí zvednout křeslo, na kterém právě sedí!

To bily svinstvo pada mi za limec.. xD

9. january 2009 at 22:51 | Karolína |  DeviantArt
Přihlásit se, rychle něco skopčit, zveřejnit a vypadnout x).. klik na cč


Britney: chce menší prsa a týrá slony

8. january 2009 at 15:00 | Karolína
Popová zpěvačka Britney Spears se sice v poslední době uklidnila a dobývá žebříčky hitparád s novým albem Circus, ale to vůbec neznamená, že by neplnila stránky novin dalšími peprnými událostmi a výroky ze svého života.

Zpěvačka je například tolik posedlá svým vzhledem, že si dokonce plánuje zmenšit prsa. Nedávno se totiž stala terčem kritiků, kteří ji přirovnali ke gestikulující pornohvězdě.
Britney chce sexy vnady zmenšit také proto, že se nevejde do svých oblíbených starých kostýmů.

Lexa chledá holku xD, můžeš to být i ty

6. january 2009 at 14:08 | Karolína

On hledá ji:

Ahojky! Jmenuju se Lexa a HLEDÁM HOLKU (mám jenom ségru). Jsem úplně normální a vůbec děsně v pohodě kluk, kterej si na nic nehraje (máma říká, že jsem pěknej jako Dejdar a vtipnej jako Matonoha, tak to asi bude pravda). Je mi šestnáct, ale bude mi sedumnáct, takže je asi jasný, že jsem v životě už ledacos zažil. Třeba zrovna včera jsem na netu viděl chlapa, co si protáhnul tkaničku od bot nosem! Pak na ní zapomněl a zakop o ní!!! Myslel jsem, že mu to urve hlavu, vůbec jsem se na to nemoh dívat - a takovýhle věci jsou pro mě denní chleba! Kousneš si do něj se mnou, krásko? ;) Hledám holčinu, která mě nebude chtít jenom na sex, jako všechny ostatní, i když taky, protože ve vztahu nejde jenom o sex, i když o ten by mělo jít taky a hlavně. Jsem citlivej a dokážu naslouchat řečem dívčího srdce. Nemusíš mít prsa jako Angelina Jolie a rty jako Pamela Anderson, ale rty i prsa jsou OK a důležitý je ve vztahu obojí!! Ani nemusíš mít videa na internetu jako Paris Hilton, ale jestli máš videa na internetu, pošli link!!! Nechci toho moc: důležitý je, abys byla hodná, milá, trochu trhlá, hodně sexy a děsně v pohodě holka, která má ráda muziku, potrpí si na módní trendy, nevadí jí nechat se fotit ve sprše nahatá a ráda zajde se svým klukem do baru za jeho mámou. Takže písni a pak se uvidí!


Tento blog.. na tomto blogu..

4. january 2009 at 14:21 | Karolína
Byl vytvořen: ,,31. října 2007,,
Návštěvnost: ,,od 26. prosince 2007,,