October 2008

Dvěma slovy: ,,jsem z5,, xD

30. october 2008 at 18:59 | Karolína
Tak myslim, že se tu nijak rozepisovat nemusim xD fota už od soboty dostávám z mého nemožného foťáku, tak to tak odhaduju - nebo radši neodhaduju na jak dlouho mě tato situace hodně zbrzdí xD ale nějaké už v PC jsou x) tak sem nějaké šupnu..

A na moje ne dost spolehlivé kecy jsem dala a udělala nový design xD ve volné dny zase pro dnešek pp ♥

Jedním slovem: ,,odjíždím,, x)..

16. october 2008 at 21:19 | Karolína |  Píšu
Já bych vám pořád něco psala, ale otázkou je ,,co,, xD vždycky se přihlásím - ve volném čase samozdřejmně x), ale nwm jak začít, nwm co psát, nwm nic.. tak a konečně jsem našla to zprávné stručné slovo abych vás nějak nezdržovala xD..

Články přednastavené nejsou i tak by je nikdo nečetl xD.. podle mě. Takže vás tu musim nechat samotné x) pouze na týden, takže se to dá přežít, největší problém je, že musím buď mluvit, nebo psát a pochybuju, že si tam s někým pokecám to bude samý Turek xD.. nebo já nwm co to tam bydlí.. takže všem 3× zdar zdar zdar a moc nezlobte xD já vás znám.. mno a SB- hlavně respekt x)

Hi Hi Holiday! potom přidám fotky xD..

Propocené trička, ale jde se dáál xD..

12. october 2008 at 17:23 | Karolína |  Píšu
Sobota? xD hmm.. ráno vám popisovat nějak extra velice nemusím.. myslím, že každý normální člověk si rád pospinkáá ♥ mno sobota vydařená jak se má xD ikdyž jsme plánovali něco úplně jiného, hodnotím na jedničku s hvězdičkou x)).. túra na posed nám nějak nevyšla, tak jsem si to štrádovali podle kámošky xD aspoň 20km xD xD.. nn tak daleko to nebylo, ale sluníčko se teda hezky snažilo.. my zpocené, ale néé ,,jdeme dáál!,, xD..

..po ruce super foťák - tak se museli taky podařit super fotky x) náš ,,žůžoplán,, jsme zakončili v hospodě s porcí hranolek a tatarkou xD.. řeknu vám, že jsem ani chvilku nelitovala, že jsem tu štreku šla xD (hmm.. fine parkrát jsem na ně řvala kde mě to vláčou xD), ale nějaké to posedávání na lavičce jak ,,spící panny,, xD mě vážně nebere.. super odpoledne se super lidmi se vydaří vždycky x) a já jsem byla ráda, že jsem právě s nima někam šla ♥ vlastně jsem je k tomu dokopala já, ale to je detail.. pp lásky xD xD ..joo a klik na cč ♥Jedničky, divadlo a umytá obrazovka xD..

10. october 2008 at 17:19 | Karolína |  Píšu
Juhůů.. zase výkend xD bože sláva - tento týden se mi konečně zadařilo nwm jestli je to tou v uvozovkách ,,pauzičkou,, kterou jsem si udělala xD ale juhůů.. 2,1,2,1,2,1 xD hezkýý né? xD mno pro mě teda jo.. Ve středu jsme jeli se školou do divadla - jezdíme tam každý rok, kdo chce předplatí si ho možná to taky znáte x) tak tento týden docela fainý.. nwm jestli se mi zlepšil zrak, ale nejspíš to bude po dlouhé době umytou obrazovkou xD nemám docela nic na práci, tak si myslim sednu a vymyslím, nějaký ten design ,,ulra čupr design,, žádnou představu ještě nemám, ale něco se z toho snad xD vyvine..

příští sobotinku valíme - spíš letíme do toho slibovaného Egypta x) tak se pokusím nachystat nějaké články, aby jste se tu nenudily x) Mno a já už si vychutnávám klidnou chvylku - dokud neslízám lízátko, nedohraje mi Beyoncé a nepříjde maminka z obchodu pp ♥..

Rychle přihlásit, napsat článek a zase odejít na dalekou cestu..

7. october 2008 at 20:00 | Karolína
Dneska třídná schůzky? xD pohodáá.. já, že co bude xD a oni se tam bavili o středních školách x)).. já sedím s kámoškama na lavičce na náměstí a teď: tutututůůůůt- zpráva maminka: ,,pod domu,, hmm já vyklepaná xD ale naštěstí jsem jenom hlídala bráchu xD učitelka cosi plácala už o známkách, ale nejspíš nás jenom strašila x) takže pohoda, ale mám co opravovat.. maminka samozdřejmě nic netušící a podřimující po noční směně v obýváku a dcera pilně studuící hmm.. xD připojená, chatující a rychlostí blesku píšící tento článek x)..


takže valim xD páč slyším jákýsi rachot, abych zas nedostala sprda pp ♥.. Image and video hosting by TinyPic

Blog.cz - zase potíže? x(..

5. october 2008 at 13:58 | Karolína
Já už to nechápu ( titulek mluví za vše ) jsem ráda, že jsem vám design neslíbila ještě dřív, páč jsem zkoušela měnit menu, ale jednou se vám to načte jak chcece, ale potom chcete opravit záhlaví a menu vám naskočí uplně stejné jako před tím xD asi je to nesmyslné, ale blog.cz má problémy pořád:
  • reklamy- pod článkem snad už ani nezmizí..
  • přihlášení- nešla jsem vůbec přihlásit..
  • design- měníte design, ale on se vám změní sám..
  • blog- někdy jsou výpadky žádnán stránka ....blog.cz se vám nezobrazí..
  • články- já píšu článek půl hodiny a on se mi nezveřejní xD ( to nasere )
já už bych se na to.. fine už to neřeším xD, ale štve mě to

Seru na svět, ale jen částěčně xD.. pp..

3. october 2008 at 17:55 | Karolína
z5.. ale ne na dlouho x) nwm po kolikáté to taky kecám, ale došla jsem k závěru, ( a teď to myslím vážně xD ) že nežijeme někde ve světě jménem Blog, ale v normálním světě, kde to nevipadá všechno růžově, ale ve světě kde se dostávají úkoly o stylu: pohlídej bráchu, nebo: ooj.. dostala jsem ,,UŽ ZASE,, pětku z matiky xD hmm.. takže už to tady nebudu rozebírat, nebudu tu přilepená jak někdo xD.. a takové komentáře: jakto, že už ke mně necodíš? mně vážně lezou krkem.. NEMÁM ČAS a nemáte ho ani vy jak vidim.. mažu ( některé ) SB- vy si mě taky smažte xD ať jsme si kwit xD.. takže každé 2-3-4 dny pp..
jejda teď mě kámoška řekla, že je adoptovaná.. hmm ahoj xD..